Letnie Osiedle Wilno

Po wydarzeniach organizowanych w ramach akcji „Zimowe Osiedle Wilno” przyszedł czas na lato! I tak, koncepcja „Letniego Osiedla Wilno” w najbliższych tygodniach mocno ożywi i ubarwi otoczenie zlokalizowanego na warszawskim Targówku osiedla.

Po bardzo pozytywnym odbiorze zimowych atrakcji na Osiedlu przy ul. Wiernej 24, inwestor – Dom Development S.A.- zaplanował szereg atrakcji i rozrywek na tegoroczne lato. Pomysły te, pozwolą każdemu, kto zagości na Osiedlu Wilno znaleźć coś dla siebie i całej rodziny.

Wydarzenia organizowane w ramach letniego projektu będą świetnym sposobem na zagospodarowanie letniego okresu a przede wszystkim, to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu i okazja do poznania Osiedla Wilno i jego otoczenia. Sport, zabawa i moc atrakcji zapewnią Państwu ogrom radości i poczucie świetnie wykorzystanego czasu! Zapraszamy.

Infrastruktura sportowa

Do dyspozycji mieszkańców przygotowaliśmy dwa boiska sportowe – wielofunkcyjne oraz do siatkówki plażowej. Osiedlowe rozgrywki w siatkówce plażowej? Mecz piłki nożnej i rodzinne zawody w badmintonie? To jedne z wielu aktywności, które już w drugiej połowie maja rozpoczną część sportową projektu Letnie Osiedle Wilno. Korzystanie z boisk jest bezpłatne.

Boisko wielofunkcyjne
Boisko siatkówka plażowa

Kalendarz

2 września

Zakończenie wakacji na Osiedlu Wilno – Przygotowanie do nowego roku szkolnego, rozstrzygnięcie turniejów sportowych organizowanych przez całe lato na osiedlowych boiskach sportowych. Te i wiele innych atrakcji uświetnią imprezę pożegnalną projektu „Letnie Wilno”.

Aktualności

Kontakt

Eventy, wydarzenia:

Dorota Kalińska, Tatra Holding,
Tel. +48 725 507 506
E-mail: dorota.kalinska@tatraholding.pl

 

 

Media, PR:

Krzysztof Smardzewski Smart Media

Tel. +48 601 248 227,

e-mail: k.smardzewski@smart-media.pl

Biuro sprzedaży:

ul. Wierna 24, Warszawa, Targówek
Tel. 22 351 66 03

Godziny pracy biura:
poniedziałek – środa, piątek: 10.00 – 18.00
czwartek: 11.00 – 18.00
sobota: 10.00 – 15.00

Patroni